Erickson Coaching International kouč s praxou vrcholového manažéra v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Absolvoval výcvik v eriksonovskom transformačnom koučingu (ICF) a certifikáciu na úrovni NLP Master Practitioner. Prax/hod. v oblasti koučingu 500 + .

Ukončil štúdium MBA na diplomovej úrovni (Dip.Mgmt.) Má 6 ročnú prax v oblasti bankovníctva na úrovni stredného manažmentu. Jedenásť rokov pôsobil ako člen vrcholového manažmentu v pozícii HR manažéra v jednej z najväčších slovenských IT spoločností, kde zároveň pôsobil ako tréner, kouč a senior konzultant pre oblasť riadenia ľudských zdrojov.

V súčasnosti  pôsobí ako Executive, Business kouč, tréner manažérskych kompetencií a HR Business Partner v oblasti firemného prostredia.

Ing. Martin Vlčko, člen predstaventva a finančný riaditeľ spoločnosti SOFTIP, a.s.

Peter je úžasný človek, ktorý ma charizmu. Petra si veľmi vážim a je môj priateľ. Cením si našu vzájomnú spoluprácu, ktorá je na vysokej úrovni. Sme ku sebe otvorení a to našu spoluprácu posúva ďalej.

Peter sa vypracoval na skúseného odborníka, ktorý dokáže osloviť akúkoľvek cieľovú skupinu, zacieliť zaujímavý obsah na kľúčové požiadavky, zmeniť zameranie podľa situácie. Na každé stretnutie príde pripravený, venuje tomu veľa času.

A čo je najdôležitejšie, každé jedno stretnutie či workshop hodnotili vysoko pozitívne všetci naši zamestnanci v rámci spätnej väzby. Pokrok na našich zamestnancoch v oblasti prezentačno-komunikačných zručností je výrazný. Mnohí sa posunuli do úrovne vedomej kompetencie.

Peterdokáže počúvať a kladením otázok nájde druhá strana sama odpovede na svoje problémy. Často otvorí aj také zákutia nášho Ja, o ktorých sme ani netušili. Často nás dostal do fázy silného sebauvedomenia, že po skončení každého workshopu sme chceli robiť veci inak a lepšie.

 

Miro Tobiaš, obchodný riaditeľ divízie SME, SOFTIP, a.s.

S Petrom ako koučom a školiteľom spolupracujeme v oblasti vzdelávania našich pracovníkov už niekoľko rokov.

Workshopy a tréningy sú zamerané primárne na oblasť obchodníckych zručností, prezentácie a komunikácie obchodníkov (predajcov) a konzultantov.

Stretnutia sú vedené a organizované profesionálne na vysokej úrovni, sú praktické s domácimi úlohami a cvičeniami.

Veľmi pozitívne hodnotím, že pred samotnou realizáciou si Peter zmapuje a preskúma terén, naše interné pravidlá a normy, cieľovú skupinu a samozrejme očakávaný výsledok.

Tomu prispôsobí aj svoje tempo a dynamiku tréningu. Účastníkom poskytuje spätnú väzbu individuálne.

Ako trénera odporúčam“

Sulamit Vazagová, koordinátor integrovaného manažérskeho systému SOFTIP, a.s.


Absolvovala som s Petrom zatiaľ jeden koučing. Bola to pre mňa úplne nová skúsenosť, ktorá mi do života priniesla pozitívnu zmenu.

Dlhšie ma niečo trápilo a nevedela som cez to prejsť. Mala som pocit, že správne riešenie poznám, ale niečo vo vnútri mi bránilo zrealizovať ho.

Najviac ma prekvapilo, že podstatou koučingu nie je poskytnutie nezávislého názoru a konkrétnych rád, ako postupovať. Peter mi v podstate kládol zdanlivo jednoduché otázky, na ktoré som musela nájsť odpovede ja sama. Človek sa pri tom dosť zapotí, ale ak je k sebe úprimný, efekt sa dostaví prakticky okamžite. U mňa to bola doslova explózia čerstvého vzduchu, ktorý ma nakopol tým správnym smerom.

Peter je príjemný človek a v tom, čo robí, je naozaj skvelý. Určite sa na neho s plnou dôverou a rada obrátim aj nabudúce.


© Autorské právo PP Coaching 2019