Vyštudoval  technickú priemyslovku  v oblasti telekomunikácii, kde pracoval 11 rokov z toho 7 rokov pracoval v riadiacej pozícii.

Má bohaté skúsenosti v oblasti vzdelávania dospelých ako lektor, mentor, tréner a kouč , čomu sa venuje od roku 2001. Má za sebou desiatky úspešných kurzov v oblasti predaja, komunikácie, vedenia tímov. Účastníkmi kurzov boli nielen predajcovia, ale aj manažéri obchodných tímov a riaditelia pobočiek.

Od roku 2013 sa intenzívne venuje vzdelávaniu manažérov. Kurzy sú  zamerané na odhaľovanie potenciálu a jeho rozvoj na  ceste ku dosahovaniu vytýčených cieľov.

Okrem tohto sa venuje neustálemu zvyšovaniu odbornej a osobnostnej úrovne zverených osôb cez motivačné, predajné a zručnostné kurzy.

 

Ing. Zuzana Cyprichova, Business Development Director, AGEL SK, a.s.

Vždy som si vyberala veľmi zodpovedne ľudí do svojho tímu. Na prvé miesto si kladiem etiku a ľudskosť, všetko ostatné sa totiž dá naučiť.  

Pamätám si presne ten deň, keď som sedela s Petrom na výberovom pohovore a hľadala lektora do môjho nového tímu. V tom čase to bol silno hard skillsovo orientovaný lektor. Potrebovala som „sofťáka“. Od prvého momentu som však vnímala, že ide o húževnatého, zodpovedného, dôsledného a cieľavedomého človeka. Moja intuícia ma nesklamala. Bol prvý na palube nového vzdelávacie tímu UNIQA. Učil sa rýchlo. Netrvalo dlho a stáli sme spolu na „place“ a úspešne spustili prvé kurzy predajných a manažérskych zručností. Všetko, čo som mu odovzdala, množil a odovzdával ďalej pribúdajúcim členom tímu. Investícia do Petra bola ako tie najvýnosnejšie fondy. Ak niekto povedal, že tímové IQ je vyššie ako IQ najmúdrejšieho člena tímu, tak prínos Petra je viac ako významný. Videl veci, ktoré som si ja nevšimla a strážil naše projekty pred pohromami. Ak sme niečo vymysleli, Peter to dotiahol do najmenších detailov a pretavil do života.

 Človek orientovaný na prax, na to, aby veci fungovali a slúžili úspechu, rastu a prosperite. Dá Vám Vám pevnú pôdu pod nohy a budete sa cítiť isto v tom, čo Vás naučí. A vždy to budete vedieť s úspechom použiť v reálnom živote. Peter znamená skala a pre Petra Kollára to platí na sto percent. Vždy sa môžete spoľahnúť, že to bude vynikajúco pripravené, profesionálne prevedené a ihneď aplikovateľné do Vašej profesionálnej praxe.

 

© Autorské právo PP Coaching 2019